PLÁNOVAČ VÝROBY

Jsme společnost zabývající se výrobou dřevěných a kartonových obalů, s tradicí od roku 1993. S výrobními závody a pobočkami nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech. Patříme mezi přední firmy působící v oblasti obalového hospodářství v regionu střední a východní Evropy.
Pro rozšíření našeho týmu hledáme novou posilu.
I když nemáte potřebné zkušenosti, nevadí. Jestliže máte chuť se učit nové věci a získávat nové znalosti a dovednosti, budeme Vám oporou a vše potřebné Vás naučíme.

Co vás čeká:

  • plánování výroby
  • správa informačního systému
  • kontrola nastavení kmenových dat položek a výrobkových skupin
  • administrativní zpracování vybalancovaného operativního plánu s ohledem na požadavky zákazníka
  • zabezpečení uvolňování výrobních zakázek na denní a týdenní bázi
  • zajišťování plynulosti výroby a dohled na plnění plánu s ohledem na plnění termínů zakázkové výroby a požadované zásoby hotových výrobků
  • tvorba střednědobého kapacitního výhledu a týdenního vyváženého nastavení výrobních týmů
  • práce v jednosměnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel, Outlook)
  • analytické a organizační schopnosti
  • systematičnost, schopnost určení priorit
  • praxe na obdobné pozici v logistice nebo výrobě
  • znalost skladového hospodářství

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • zodpovědný přístup k práci
  • ochota učit se nové věci

Co vám můžeme nabídnout:

  • PC, mobilní telefon
  • odpovídající platové ohodnocení
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy, firemní akce
  • různorodou a perspektivní práci ve stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti
  • možnost dalšího rozvoje a postupu v rámci společnosti
  • skvělý tým kolegů a spolupracovníků

Firma: PILOUS spol. s r.o.

Kontakt: Ladislava TANUŠKOVÁ
Nymburská 28
289 37 Loučeň
okr. Nymburk

Telefon: 722003288

Místo práce: Lužec nad Vltavou

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé