Obalový specialista/specialistka

Jsme společnost zabývající se výrobou dřevěných a kartonových obalů, s tradicí od roku 1993. S výrobními závody a pobočkami nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech. Patříme mezi přední firmy působící v oblasti obalového hospodářství v regionu střední a východní Evropy.
Pro rozšíření našeho týmu hledáme novou posilu.
I když nemáte potřebné zkušenosti, nevadí. Jestliže máte chuť se učit nové věci a získávat nové znalosti a dovednosti, budeme Vám oporou a vše potřebné Vás naučíme.

Co vás čeká:

  • balení výrobků do dřevěných obalů pro export, dle požadavků zákazníka
  • práce se dřevem
  • práce s elektronickou čtečkou a na PC
  • kontrola kvality
  • jednosměnný provoz (pouze ranní směny)
  • různorodá a zajímavá práce nejen v našem výrobním závodu, případně u zákazníka

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • manuální zručnost
  • základní znalost práce na PC
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • zodpovědný přístup k práci
  • efektivní plnění svěřených úkolů

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • zkušenosti v oblasti dřevovýroby
  • praxe v truhlářském oboru vítána
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota učit se nové věci

Co vám můžeme nabídnout:

  • motivující mzdové ohodnocení s možností finančního a profesního růstu
  • závodní stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti
  • skvělý tým kolegů a spolupracovníků

Firma: PILOUS spol. s r.o.

Kontakt: Ladislava TANUŠKOVÁ
Nymburská 28
289 37 Loučeň
okr. Nymburk

Telefon: 722003288

Místo práce: Brno Šlapanice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 45000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé