KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG S NJ

Jsme společnost zabývající se výrobou dřevěných a kartonových obalů, s tradicí od roku 1993. S výrobními závody a pobočkami nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech. Patříme mezi přední firmy působící v oblasti obalového hospodářství v regionu střední a východní Evropy.
Pro rozšíření našeho týmu hledáme novou posilu.
I když nemáte potřebné zkušenosti, nevadí. Jestliže máte chuť se učit nové věci a získávat nové znalosti a dovednosti, budeme Vám oporou a vše potřebné Vás naučíme.

Chcete realizovat své nápady a uplatnit svou kreativitu? Je Vám blízké technické myšlení? Dokážete komunikovat v německém jazyce? Máte nejen tvůrčího ducha, ale i chuť a snahu dotáhnout projekty ke zdárnému konci? Pak je pro Vás ideální tato pracovní přiležitost:

Co vás čeká

  • návrh efektivní konstrukce a technologií výroby obalů ze dřeva a podpůrných materiálů
  • vedení a zavádění nových projektů (výrobků), příprava kalkulací pro cenové nabídky
  • optimalizace současných řešení obalů či výrobních postupů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • výborná znalost CAD a CAM
  • schopnost číst, psát a komunikovat v německém jazyce podmínkou!
  • čtení a tvorba VD v CAD
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • znalost zásad technického kreslení
  • technická zdatnost
  • řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • praxe na uvedené pozici
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • PC/Notebook - odpovídající grafická karta pro CAD
  • mobilní telefon
  • automobil
  • závodní stravování
  • motivující mzdové ohodnocení a možnost finančního a profesního růstu
  • zázemí stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti
  • skvělý tým kolegů a spolupracovníků

Firma: PILOUS spol. s r.o.

Kontakt: Ladislava TANUŠKOVÁ
Nymburská 28
289 37 Loučeň
okr. Nymburk

Telefon: 722003288

Místo práce: Lužec nad Vltavou

Plat: 35000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé