Dělník v kartonáži - strojník

Jsme společnost zabývající se výrobou dřevěných a kartonových obalů, s tradicí od roku 1993. S výrobními závody a pobočkami nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech. Patříme mezi přední firmy působící v oblasti obalového hospodářství v regionu střední a východní Evropy.
Pro rozšíření týmu v našem výrobním závodu v Žerčicích hledáme posilu.

Pokud nemáte potřebné zkušenosti, nevadí. Jestliže máte chuť se učit nové věci a nabývat zkušenosti, budeme Vám oporou a vše potřebné Vás naučíme.

Co vás čeká:

  • seřizování a obsluha strojního zařízení na výrobu kartonových obalů
  • kompletace kartonových výrobků
  • práce ve dvousměnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • manuální zručnost
  • logické myšlení
  • základní uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • zodpovědný přístup k práci
  • efektivní plnění svěřených úkolů

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • zkušenosti s obsluhou strojů a zařízení
  • ochota učit se nové věci

Co vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající platové ohodnocení s možností finančního a profesního růstu
  • závodní stravování na pracovišti
  • zázemí stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti
  • skvělý tým kolegů a spolupracovníků

Firma: PILOUS spol. s r.o.

Kontakt: Ladislava TANUŠKOVÁ
Nymburská 28
289 37 Loučeň
okr. Nymburk

Telefon: 722003288

Místo práce: Žerčice, pošta Semčice

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé